مشاوره سئو

مشاوره سئو و بهینه سازی موتور جستجو این روزها بسیار محبوب شده است زیرا اینترنت به سرعت در حال رشد است بنابراین بهبود سئو و رتبه بندی در موتورهای جستجو مانند گوگل بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد! در سمت مقابل نیز الگوریتم های گوگل سختگیرانه تر از پیش عمل می کنند. لذا ممکن است بسیاری از تلاش های سئوکارها بی ثمر باقی بماند. در این شرایط با کمک مشاور سئو می توان از رشد و سئو سایت خود اطمینان حاصل کرد.

با این حال ممکن است به عنوان یک صاحب کسب و کار این سوالات در ذهن شما نیز ایجاد شود.

آیا برای سایت خودم به مشاور سئو نیاز دارم یا کارشناس سئو؟

مشاوره سئو برای چه شرکت هایی مناسب است؟

آیا مشاور سئو می تواند در کنار تیم داخلی سئو به سازمان کمک کند؟

هزینه مشاوره سئو چقدر است؟

وظایف مشاور سئو چیست؟

مشاوره سئو رایگان

شرکت ایران سایت جهت کمک به مشتریان برای انتخاب مشاور سئو و دریافت اطلاعات از چگونگی دریافت خدمات مشاوره سئو به صورت رایگان پاسخگو سوالات شما عزیزان می باشد. می توانید از طریق فرم های سایت سئوالات خود را مطرح نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.

مشاوره حرفه ای سئو

پیش از هر چیز می بایست رزومه و نمونه کارهای شخص مشاور به دقت چک شود. تجربیات یک مشاور سئو عامل تعیین کننده ای در میزان حرفه ای بودن مشاور سئو است. میزان سختی کلمات کلیدی، انجام کارهای مشابه، داشتن توانمندی های فنی مشاور باید با پروژه شما تطبیق داشته باشد. ممکن است یک شرکت تجربیات موفقی در کلمات با سختی کم داشته باشد. اما در کلمات سخت و مناسب کسب و کار شما توانایی لازم را نداشته باشد. بنابراین می بایست با توجه به پروژه خود به دنبال مشاوره حرفه ای سئو باشید.

مشاور حرفه ای سئو می بایست در تمام ابعاد سئو داخلی، سئو خارجی، سئو تکنیکال اشراف لازم را داشته باشد. تا بتواند پروژه را در همه ابعاد مورد بررسی قرار دهد. درنتیجه این فرد می تواند راهکار جامع و یکپارچه برای همه ابعاد سایت ارائه دهد. در این شرایط نیاز نیست برای هر بخش از سایت مشاور جداگانه داشته باشید.

خدمات مشاور سئو سایت

وظایف مشاور سئو

در این بخش به اختصار وظایف مشاور سئو را در بخش داخلی، خارجی و فنی وب سایت شرح می دهیم.

مشاوره سئو داخلی

سئو داخلی یکی از بخش های مهم سئو می باشد که شاید برای بسیاری از سئوکارها دارای اهمیت پایینی باشد. اما با توجه به آپدیت های گوگل حتما باید این بخش را جزء خدمات درخواستی از مشاور سئو خود قرار دهید.

 

برچسب های عنوان یا Title tags

نوشتن صحیح برچسب عنوان بسیار دشوارتر از آن است که فکر می کنید. یک برچسب عنوان که به درستی بهینه سازی شده باشد می تواند برای سئو معجزه کند.

 

توضیحات متا یا Meta Description

تقریباً همان چیزی که در مورد تگ عنوان گفته شد در مورد توضیحات متا نیز صادق است.توضیحات متا در بهبود bounce rate به شما کمک می کند

 

برچسب های متا یا Meta tags

علاوه بر عنوان و توضیحات ، بسیاری از متا تگ های دیگر نیز وجود دارد که ممکن است بسته به وب سایت و شرایط خاص شما مهم باشد یا نباشد. مشاور سئو باید بتوانند در این مورد به شما مشاوره دهند.

 

محتوای با کیفیت

محتوا مهمترین و حیاتی ترین قسمت هر وب سایت برای کسب رتبه خوب در موتور جستجو می باشد. یکی از خدمات مهم در پکیج های مشاوره حرفه ای سئو، مشاوره محتوایی است. محتوا برای کاربر و موتور جستجو باید بهینه سازی شود. در نتیجه کار ساده ای نیست. پس می بایست از خدمات مشاوره در این زمینه استفاده کنید.

 

تراکم کلمه کلیدی

مرز باریکی میان اضافه بیش از حد از کلمه کلیدی و استفاده خییلی کم از آن وجود دارد. برای همه محتواها نمی توان یک نسخه واحد ارائه داد.

استفاده از کلمات کلیدی مشابه گوگل معتقد است اگر برای کلمه کلیدی خاصی محتوا تولید کرده اید پس باید از کلمات مشابه و نزدیک به موضوع نیز استفاده کنید. اما نحوه انتخاب این کلمات، چگالی آنها، تگ های مناسب و نحوه لینک سازی در این زمینه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

 

ساختار سایت

آیا صفحات شما از کدهای اسکیما یا داده های ساختار یافته استفاده می کنند؟ آیا موتورهای جستجو می توانند سایت شما را به راحتی پیدا و ایندکس کنند؟ آیا مسائل مربوط به محتوای تکراری به درستی در سایت انجام می شود؟ اینها همه مواردی است که مشاور سئو شما باید بتواند به شما بگوید و در صورت لزوم به شما کمک کند آنها را اصلاح کنید.

 

عنوان ها

آیا عنوان و زیر عنوان شما از برچسب های HTML صحیح و کلمات کلیدی مناسب استفاده می کند؟

 

سرعت سایت

یکی از فاکتورهایی که در آپدیت های 2021 گوگل اهمیت زیادی پیدا کرد، سرعت سایت بود. در صورتی که سایت بیش از حد کند باشد گوگل آن را در نتایج جستجو نمایش نخواهد داد.

 

سازگاری با موبایل

سایت ها باید برای صفحه نمایش های مختلف بهینه سازی شوند. از آنجایی که بسیاری از کاربران با گوشی موبایل وارد سایت ها می شوند لذا، بهینه سازی سایت برای موبایل بسیار مهم است.

 

 

کدهای اسکیما

داده های ساختار یافته به موتورهای جستجو کمک میکنند تا محتوای سایت شما را به درستی درک کنند، که می تواند به سئو کمک زیادی کند. استفاده اشتباه از این کد ها می تواند مصداق سئو کلاه سیاه و حتی پنالتی سایت شود.

و بسیاری از موارد دیگر که می بایست توسط مشاور حرفه ای سئو بررسی شود. لذا نوشتن لیست کاملی از شرح وظایف مشاور سئو برای بخشداخلی وبسایت می تواند کمک قابل توجهی بع شما داشته باشد.

مشاوره سئو خارجی

با جستجوی کلمه ی سئو خارجی یا Off-page SEO پست ها، کتاب ها و دستورالعمل های زیادی به شما نمایش داده می شود. اما در نظر داشته باشید که سئو خارجی برای هر وبسایت راهکار منحصر به خود را دارد. و با توجه به حساسیت این بخش شما به یک آژانس حرفه ای برای مشاوره سئو نیاز خواهید داشت. در این جا به طور خلاصه موارد مهمی را که در بخش سئو خارجی به آن نیاز خواهید داشت لیست شده است.

لینک سازی

لینک سازی یکی از بخش های مهم سئو است که اشتباه در انجام آن می تواند باعث شکست پروژه حتی جریمه سایت توسط گوگل شود. این کار باید با روش های سئو کلاه سفید انجام شود. ترس از لینک سازی و جریمه شدن و در سمت مقابل لینک سازی افراطی کارهایی است که روی سئو سایت تاثیر منفی دارد.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی به عنوان یک عامل رتبه بندی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. آیا محتوای شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود؟ آیا این مورد توسط افراد مورد اعتماد در صنعت شما به اشتراک گذاشته می شود؟

هرچه تعداد لایک ، اشتراک ، توییت ، پین و رأی مثبت از هر رسانه اجتماعی بیشتر باشد، برای تقویت رتبه شما در گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو بهتر خواهد بود. همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی باعث ایجاد بازدید مستقیم می شود و به برند شما رونق می بخشد.

 

ویدئو ها

از بسیاری از جهات ویدیوها آینده اینترنت و بازاریابی ویدئویی آینده سئو است. یوتیوب خود دومین وب سایت پربازدید و همچنین دومین موتور جستجوی در جهان است. پس نباید از ویدئو مارکتینگ غافل شد.

 

بازاریابی محتوایی

بسیاری از مردم نسبت به اکثر اشکال تبلیغات بی تفاوت شده اند. آنها متوجه بنرها نمی شوند ، از تبلیغات تلویزیونی چشم پوشی می کنند، بیلبوردها را نادیده می گیرند، تفاوت بین تبلیغات PPC و لینک های ارگانیک را تشخیص می دهند ، ایمیل های تبلیغاتی را باز نمی کنند و ….. . بازاریابی سنتی به سرعت در حال مرگ است. هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین!

 

بنابراین محتوا قسمت بزرگی از آینده بازاریابی  به ویژه آنلاین را به خود اختصاص می دهد. به طور کلی بازاریابی اینترنتی موثر بدون محتوای عالی در این عصر امکان پذیر نیست. بخش قابل توجهی از مشاوره حرفه ای سئو به بازاریابی محتوایی اختصاص پیدا می کند.

مشاور سئو شما باید بداند چگونه محتوای رایگان مفید ایجاد کرده و آن را در وب به اشتراک می گذارد به گونه ای که ترافیک هدفمند را برای سایت جذب کند، بازدیدکنندگان را به مشتری و سپس آنها را به خریدار تبدیل کند. سپس محتوای مورد نظر را به اندازه کافی جذاب نگه دارد تا آن افراد را به مشتریان تکراری تبدیل کند. این موضوع به هیچ وجه ساده نیست اما با داشتن استراتژی مناسب قابل دستیابی است.

 

آیا مشاور سئو می تواند در کنار تیم داخلی سئو به سازمان کمک کند؟

بی شک پاسخ این سوال مثبت می باشد. بسیاری از استارتاپ ها و سازمان های بزرگ در فضای آنلاین تیم سئو داخلی دارند. این تیم معمولا متشکل از مدیر سئو، کارشناس یا کارشناسان سئو و حتی تیم تولید محتوا است. اما همیشه استفاده از نظرات مشاور سئو می تواند به این تیم ها کمک کند. یک نیروی خارجی می تواند به پویایی تیم و خلق ایده های جدید کمک کند. دانش سئو بدون خلاقیت و انجام کارهای ابتکاری ثمر بخش نخواهد بود. لذا حتی اگر تیم حرفه ای سئو دارید استفاده از مشاوران سئو می تواند به رشد وبسایت شما سرعت ببخشد.

 

مشاوره سئو برای چه شرکت هایی مناسب است؟

کمک گرفتن از مشاور سئو برای سازمان ها محدودیتی ندارد. ممکن است برای شرکت خود کارشناس سئو کم تجربه استخدام کرده باشید. یا این که تعداد تسک های روزانه تعریف شده برای کارشناس سئو به قدری زیاد باشد که او نتواند روی ایجاد استراتژی سئو تمرکز کند. در این شرایط کمک گرفتن از مشاور می تواند به سئو سایت شما کمک کند.

در صورتی که به تازگی تصمصم گرفته اید روی بهینه سازی وب سایت خود کار کنید می توانید به شرکت های مشاور سئو مراجعه کنید این شرکت ها هم امکان ارائه خدمات مشاوره ای را دارند هم در صورت نیاز می توانند اجرای پروژه را نیز بر عهده بگیرند.

 

جمع بندی

مشاوره سئو یکی از خدماتی است که از شرکت ها و استارتاپ های کوچک گرفته تا سازمان های بزرگ به آن نیاز دارند. مشاور حرفه ای سئو باید بتواند در همه بخش های سئو مانند سئو داخلی و خارجی و همچنین بخش فنی صاحب نظر باشد. همچنین این مشاوران می توانند در کنار تیم سئو داخلی شرکت ها قرار بگیرند و باعث تقویت آن ها شوند. ایران سایت یکی از شرکت های مشاوره سئو است که می تواند پکیج کاملی از خدمات سئو و بهینه سازی سایت، تولید محتوا و سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ را در اختیار شما قرار دهد.

درباره ما

زانیم در تلاش است برای هر پروژه همه ابعاد فنی، و تکنولوژیکی یک پروژه را بررسی کند و مناسبترین راه کارها را برای برآورده سازی نیازهای کوتاه مدت و بلند مدت پروژه ها برآورده سازد.

بررسی اختصاصی هر پروژه و رویکرد فنی و  Solution  محور به پروژه ها مواردی است که می تواند برای هر پروزه ارزش افزوده قابل توجهی به همراه داشته باشد. 

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت مربوط به گروه زانیم می باشد.

برای دریافت لیست رپورتاژهای انگلیسی با ما تماس بگیرید.
This is default text for notification bar