رپورتاژ آگهی خارجی - بک لینک بین المللی

خرید رپورتاژ های خارجی، رپورتاژ انگلیسی و بک لینک بین المللی از کشورهای مختف بدون نیاز به انجام پرداخت های ارزی

برای دریافت لیست وب سایت های منتشر کننده رپورتاژ انگلیسی و اطلاع از قیمت با ما در ارتباط باشید.

یکی از راه های تقویت سئو سایت به ویژه سئو خارجی، خرید رپورتاژ خارجی و بک لینک بین المللی است. لینک سازی خارجی با وجود آپدیت های زیاد موتور جستجو هنوز هم یکی از فاکتور های مهم در رتبه بندی سایت ها است. دریافت لینک از سایت های دیگر با استفاده از رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری یکی از راه های لینک سازی وب سایت است. هر چند استفاده از رپورتاژ می تواند به رشد سایت شما کمک کند، اما رعایت نکات فنی و خرید رپورتاژ انگلیسی از سایت های معتبر اهمیت بالایی دارد.

این مسئله در وب انگلیسی و وبسایت های خارجی اهمیت بیشتری پیدا می کند. زیرا گوگل و موتورهای جستجو درک بهتری از زبان انگلیسی دارد. این باعث می شود ارتباط بین لینک ها با دقت بیشتری بررسی شود و کیفیت لینک ها بسیار سخت گیرانه تر بررسی شود.

پست مهمان

دسته بندی رپورتاژهای ما

پزشکی و سلامت

پزشکی و سلامت

گردشگری

گردشگری

خبری

خبری

تکنولوژی و آی تی

تکنولوژی و آی تی

دانشگاهی

دانشگاهی

عمومی

عمومی

فایننس

فایننس

حیوانات

مد و لباس

خودرو

کودک و خانواده

کودک و خانواده

تغذیه

ورزشی

ورزشی

حقوقی و بیمه

حقوقی و بیمه

بازی

خانه

خانه

رپورتاژ اگهی انگلیسی

بسیاری از سئو کاران ایرانی برای کسب درآمد از سئو اقدام به انجام پروژه های خارجی می کنند. همانطور که گفتیم سئو سایت های خارجی به مراتب سخت تر از سایت های ایرانی است. علاوه بر نیاز به فعالیت کلاه سفید، آشنایی با زبان انگلیسی ، بحث پرداخت ارزی برای خرید رپورتاژ انگلیسی از داخل ایران نیز یک چالش است. این موضوع باعث شده بسیاری از سئو کاران با وجود آشنایی با  زبان انگلیسی، پروژه های خارجی را قبول نکنند.

ما در زانیم خدماتی را برای سئو کاران فراهم کرده ایم که با پرداخت های ریالی بتوانند رپورتاژ از سایت های خارجی خریداری کنند. این رپورتاژ ها در زمینه های مختلف مانند سلامت، کسب و کار، مالی، خبری، سبک زندگی و خانواده، تکنولوژی، دیجیتال مارکتینگ دسته بندی می گردند. امکان بررسی کیفیت هر یک از این سایت ها و دامین آتوریتی آن ها وجود دارد.

با توجه به همکاری مستمر این سایت ها با گروه زانیم، رپورتاژ ها در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت منتشر می گردد. مزایایی مانند نداشتن تگ های رپورتاژ یا تبلیغات در این رپورتاژ ها باعث می شود تاثیر این نوع لینک ها چندین برابر شود.

چرا باید از رپورتاژ خارجی خرید کنیم؟

  • رپورتاژ انگلیسی در صورتی که با کیفیت مناسب و دقیق تهیه گردد باعث بهبود EAT سایت ما می گردد. EAT میاری برای بررسی میزان، تخصصی بودن، قابل اطمینان بودن و معتبر بودن یک کسب و کار است. رپورتاژ های خارجی با آنالیز مناسب می تواند EAT سایت شما را بهبود بخشد.
  • با خرید رپورتاژ خارجی می توانیم از سایر کشور ها پروژه های سئو به صورت ریموت دریافت کنیم. بسیاری از کشور ها به دلیل کمبود نیرو و کاهش هزینه ها پروژه های خود را به صورت ریموت به سایر کشور ها واگذار می کنند. با این کار درآمد یک پروژه سئو می تواند معادل چندین پروژه فارسی زبان باشد.
  • رپورتاژ های خارجی یا بک لینک بین المللی ارائه شده توسط زانیم برای اضافه کردن تعداد Referring Domin از  و ایجاد تمایز با رقبا مناسب می باشد.
  • برای سایت های چند زبانه خارجی می توان از سایر کشور ها رپورتاژ با زبان های مختلف دریافت کرد. با این کار دیگر نیاز نیست فقط پورتاژ های انگلیسی یا فارسی خریداری کنید. می توانید با زبان های ترکی، روسی، عربی، آلمانی و … لینک سازی کنید. این موضوع می تواند نحوه لینک سازی شما را بسیار طبیعی تر نشان دهد.

سئو و بک لینک بین المللی

یک از مباحث پیشرفته در بهینه سازی سایت، سئو بین المللی یا International SEO است. این بخش از سئو به دلیل محدودیت فعالیت کسب و کار های ایرانی در بخش بین المللی در ایران ناشناخته مانده است. سئو بین المللی زمانی مطرح می شود که یک سایت تمایل دارد در کشور های مختلف با زبان های متفاوت رشد کند.

در این شرایط برای رشد سایت در بخش off-page نیاز به خرید رپورتاژ خارجی یا بک لینک بین المللی است. این رپورتاژ می بایست از سایت های محلی با زبان خاص آن منطقه خریداری شود. پیدا کردن سایت هایی که این امکان را بدهد از کشور های مختلف کاری دشوار و زمانبر است. به همه این موارد مشکلات پرداخت ارزی از داخل ایران را نیز اضافه کنید.

ما برای حل این مشکل لیست کاملی از وبسایت ها را جمع آوری کرده ایم. می توانید برای دریافت لیست وبایت های فروشنده رپورتاژ خارجی با ما تماس بگیرید. ابتدا کیفیت وبسایت ها را بررسی کنید و سپس برای خرید اقدام کنید.

مزایای خرید رپورتاژ انگلیسی از زانیم

پرداخت ریالی

پرداخت بدون نیاز به داشتن حساب ارزی

سایتهای پرترافیک با DA بالا

برای دریافت بهترین تاثیر از هر رپورتاز

سرعت انتشار

انتشار رپورتاژ حداکثر ظرف 14 روز

تضمین کیفیت

انتشار رپورتاژ با رعایت اصول سئو

قیمت رپورتاژ انگلیسی و سایر زبان ها

قیمت رپورتاژ آگهی یک فاکتور مهم برای انتخاب سایت مدنظر و خرید رپورتاژ می باشد. هزینه رپورتاژ آگهی به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید پیش از خرید به آنها توجه کنید.

اعتبار دامنه

اعتبار دامنه، Domain Authority یا به اختصار DA معیاری برای تعیین اعتبار دامنه است که بین0 تا 100 تقسیم بندی می شود. هرچه اعتبار دامنه بالاتر باشد (یعنی عدد DA به 100 نزدیک تر باشد) ارزش رپورتاژ بالاتر خواهد بود. این معیار توسط سایت ماز ارائه می گردد و بیشتر روی تعداد و کیفیت بک لینک های یک سایت متمرکز است.

اعتبار صفحه

اعتبار صفحه، Page Authority یا به اختصار PA معیاری برای تعیین اعتبار صفحه است که بین0 تا 100 تقسیم بندی می شود. این معیار نیز توسط سایت ماز ارائه می شود و برای تعیین اعتبار صفحه ای که رپورتاژ در آن درج می گردد مورد استفاده قرار می گیرد.

رتبه الکسا

با وجود این که این رتبه معیار دقیقی برای تعیین ترافیک سایت نیست و راه های زیادی برای تقلب در آن وجود دارد باز هم بسیاری از افراد به آن توجه دارند. به ویژه سایت هایی که فروش رپورتاژ آگهی دارند همواره در تلاشند تا این رتبه را بهبود دهند.

نحوه خرید رپورتاژ آگهی انگلیسی

با توجه با تاثیر رپورتاژ آگهی انگلیسی روی سئو سایت بدیهی است افراد زیادی به دنبال خرید رپورتاژ اگهی باشند. برای خرید رپورتاژ آگهی خارجی و بک لینک های بین المللی به زبان های مختلف در ایران سورس های بسیار کمی وجود دارد. به همین دلیل ما در ایران برای حل این مشکل و ارائه سایت های مختلف به مشتری لیست کاملی از سایت های با کیفیت را ارائه کرده ایمبر خلاف خرید رپرتاژ در وب فارسی که پلتفرم های زیادی برای آن وجود دارد، دروب انگلیسی در صورتی که گوگل تشخیص دهد لینک خریداری شده است به شدت جریمه خواهید شد. زیرا خرید لینک در همه گایدلاین های گوگل غیر قانونی خوانده شده است.

در این شرایط سئو کارانی که در ایران فعالیت می کنند و تمایل به فعالیت در سئو انگلیسی دارند، همواره در لینک سازی با مشکل مواجه می شوند. برای حل این مشکلات ما لیست کاملی از وبسایت های مختلف سراسر دنیا جمع آوری کرده ایم. این وبسایت ها دارای ترافیک و دامین آتوریتی و پیج آتوریتی مناسب برای لینک سازی هستند.

برای خرید رپورتاژ بین المللی با ما تماس بگیرید تا لیست کاملی از وبسایت ها را در اختیار شما قرار دهیم.

درباره ما

زانیم در تلاش است برای هر پروژه همه ابعاد فنی، و تکنولوژیکی یک پروژه را بررسی کند و مناسبترین راه کارها را برای برآورده سازی نیازهای کوتاه مدت و بلند مدت پروژه ها برآورده سازد.

بررسی اختصاصی هر پروژه و رویکرد فنی و  Solution  محور به پروژه ها مواردی است که می تواند برای هر پروزه ارزش افزوده قابل توجهی به همراه داشته باشد. 

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت مربوط به گروه زانیم می باشد.

برای دریافت لیست رپورتاژهای انگلیسی با ما تماس بگیرید.
This is default text for notification bar