کارشناس شبکه پشتیبانی شبکه و سرور

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

کد: Code

در قدم اول بررسی می کنیم که کدهای سایت شما تا چه حد برای سئو، تجربه کاربری، استفاده، سرعت لود، امکان آنالیز و برنامه نویسی HTML مناسب هستند. این کار باعث می شود که ما بنیادی را ایجاد کنیم که نیازهای موتور جستجو و مشتریان و امکان پیگیری اهداف ما برآورده شود.

زسرساخت سرور و مجازی سازی توسط زانیم

محتوا Content

محتوای سایت شما بهترین کمک به مشتریان برای خرید محصولات یا خدمات شما و یا رساندن شما به اهداف مورد نظرتان می باشد. و این محتواست که برای موتورهای جستجو مشخص میکند محصول و خدمات شما چیست تا در زمان لازم به کاربران نمایش داده شود. محتوا باید منحصربه فرد و آموزنده باشد تا برای کاربران ارزش مضاعف ایجاد کند.

طراحی شبکه وایرلس سازمانی جهت اتصال تجهیزات و سرویس های مختلف

لینک ها connection – link

بک لینک ها و سایت هایی که به شما لینک می دهند نقش مهمی در وضعیت شما در موتورهای جستجو دارند. گوگل معتقد است بک لینک ها باید طبیعی، خریداری نشده و از سایت های معتبر باشند. بک لینک های بی ارزش شاید در بازه زمانی کوتاهی باعث ارتقاء رتبه شما شود اما به زودی سایت شما جریمه می شود و افت رتبه شدیدی خواهید داشت. زانیم یک شرکت دیجیتال مارکتر هست و به کیفیت همیشه برای ما در اولویت هست. و ما تکنیک های لینک بیلدینگ مخرب را هرگز استفاده نخواهیم کرد.

زیرساخت سرویس تلفن و Conferencing برگزاری کنفرانس آنلاین

Communication ارتباطات

شبکه های اجتماعی جزء SEO نیست اما با استفاده از شیکه های اجتماعی می توانیم با مشتریان و افراد تاثیرگذار ارتباط داشته باشیم که منجر به ایجاد لینک برای ما خواهد شد.. به خاطر همین پروژه های SEO ارتباط تنگاتنگی با تولید محتوا و شبکه های اجتماعی دارد.

Capture (data)

ما باید بدانیم چقدر خوب کار می کنیم برای این منظور داشتن یک برنامه تحلیلی قوی برای پیش برد برنامه های سئو بسیار مهم است. امکان بررسی این که کدام فعالیت ها نتیجه بخش بوده اند و کدام فعالیت ها بازدهی خوبی نداشته اند جزء اصلی آنالیز سایت است. هر کلمه کلید فوری باعث فروش نمی شود ولی در زمان منطقی حتما برای فروش شما تاثیر گذار خواهد بود.

بررسی فنی (Technical Audit)

برای شروع فرایند را با بررسی سایت موجود از دیدگاه سئو فنی آغاز می کنیم. دراین فرایند بیش از 50 آیتم مورد بررسی قرار می گیرد.

استراتژی لینک بیلدینگ (Link Building strategy)

تیم ما در مرحله بعد استراتژی لینک بیلدینگ و استفاده از آیتم های تاثیر گذار را آغاز می کند. استراتژی لینک سازی ما ساخت تعداد لینک های کم، اما با کیفیت بالا می باشد. لینک سازی یا ایجاد ارتباط یکی از مهم ترین رویکرد های ما است که ......

پیاده سازی Implementation

پس از انجام بررسی ها زمان پیاده سازی موارد مشخص شده می رسد.

ارزیابی مجدد Ongoing Reevaluation

برای نظارت روی عملکرد شبکه و اطلاع از UP بودن تجهیزات و نحوه سرویس دهی آنها نیاز به ابزار و سرویس های مانیتورینگ می باشد. نیاز است این ابزارها به سرویس میل و سرویس های ITIL جهت یکپارچگی و مدیریت بهتر تجهیزات متصل شود.

مشاوره رایگان:
0937-4985494

زانیم در شبکه های اجتماعی

درباره ما

زانیم در تلاش است برای هر پروژه همه ابعاد فنی، و تکنولوژیکی یک پروژه را بررسی کند و مناسبترین راه کارها را برای برآورده سازی نیازهای کوتاه مدت و بلند مدت پروژه ها برآورده سازد.

بررسی اختصاصی هر پروژه و رویکرد فنی و  Solution  محور به پروژه ها مواردی است که می تواند برای هر پروزه ارزش افزوده قابل توجهی به همراه داشته باشد. 

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت مربوط به گروه زانیم می باشد.

برای دریافت لیست رپورتاژهای انگلیسی با ما تماس بگیرید.
This is default text for notification bar